ART / Lithographs / Litograph in colors 9234773
nr 923 4773
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), signerad i trycket, sheet: 31x22, saknar glas,
LITOGRAPH IN COLORS, Bengt Lindström (1925-2008), signerad i trycket, bladets mått: 31x22, saknar glas
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
800
SEK 400
Monday November 10 2014
at 19:09:37
300 kr
350 kr
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström